Staff Recruiting #B2B

Στέλεχος Πωλήσεων B2B (Αθήνα)

Η INPERSON LTD είναι μια εταιρεία συμβούλων που δραστηριοποιείται στην Ξενοδοχειακή και Επισιτιστική Βιομηχανία. Προσφέρει καινοτόμες λύσεις στα επιχειρήσεις, αναπτύσσει νέα concept και ιδέες, εκτελεί εξειδικευμένα σεμινάρια και παρέχει υπηρεσίες εκπαίδευσης και ανεύρεσης προσωπικού.

Η INPERSON LTD η οποία δημιούργησε το Πρώτο Ιντερνετικό Πρόγραμμα Κοστολόγησης – Τιμολόγησης Συνταγών και Μενού, και Διαχείρισης Τροφίμων και Ποτών COSTEASY│recipe costs and more σε Ελλάδα και Κύπρο αναζητά για τις ανάγκες της περιοχής των Αθηνών συνεργασία με κατάλληλο Στέλεχος Πωλήσεων B2B.

Αρμοδιότητες:

  • Πώληση Πλατφόρμας COSTEASY│recipe costs and more
  • Δημιουργία πελατολογίου
  • Εκμάθηση προϊόντος για την καλύτερη παρουσίαση στους πελάτες
  • Ενδυνάμωση σχέσεων με νέους πελάτες για μελλοντικές πωλήσεις
  • Επικοινωνία με νέους πελάτες και ενημέρωση για νέα προϊόντα και υπηρεσίες
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 3 ετών στον τομέα HO.RE.CA
  • Γνώσεις του B2B περιβάλλοντος
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και των εφαρμογών Ms Office
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία και στην διαπραγμάτευση
  • Αίσθημα ευθύνης, συνέπεια και δέσμευση για το αποτέλεσμα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Μεταφορικό μέσο

Επιπρόσθετα Προσόντα:

  • Γνώση εμπορικών λογισμικών και ξενοδοχειακών προγραμμάτων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Γνώση Γερμανικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Γνώση Κοστολόγησης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Εάν αισθάνεστε ότι είστε ο κατάλληλος για να ενταχθεί σε αυτή την αναπτυσσόμενη εταιρεία παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με πρόσφατη φωτογραφία στο info@costeasy.gr γράφοντας τον κωδικό Β2Β

BE ONE OF US

BE INPERSON

Λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότητας θα αξιολογούνται μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα κριτήρια . Μετά την εξέταση όλων των βιογραφικών  που ελήφθησαν, θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που πληρούν τις προϋποθέσεις της εργασίας για να κανονίσουμε μια συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται αυστηρά εμπιστευτικές.

Ακολουθήστε μας στο FacebookLinkedIn,  Twitter